Статті

01.Лют.2023

01 лютого 2023 року в нашому закладі відбулася циркова вистава “Правила дорожнього руху”. До малят завітали артисти, які в доступній ігровій формі вихованцям нагадали про правила поведінки на дорозі, закріпили поняття “зебра”, “світлофор” та значення кольорів. Весела і щаслива дітвора з великим захопленням спостерігала за майстерністю та вправністю артистів цирку, які показували дітям цікаві фокуси. … Продовжити читання “До нас у гості завітав ЦИРК”

Детальніше
30.Січ.2023

Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг.  30 січня 2023 року в ЖДНЗ №61 відбулася спортивна розвага «Веселий сніговик» для вихованців середньої групи “Білочка”. Метою заходу було викликати у дітей позитивний емоційний настрій, бажання займатися фізкультурою та спортом. Закріпити навички здобуті на заняттях з фізкультури. Діти разом із «Сніговиком» танцювали, змагалися, долали … Продовжити читання “Спортивна розвага «Веселий сніговик»”

Детальніше
19.Січ.2023

У мирний час  прибуття швидкої в середньому становить 20 хвилин. За перші 2-3 з них постраждалий може втратити критичний об’єм крові, що призведе до летальних наслідків. Перша домедична допомога — комплекс невідкладних медичних заходів, які проводять людині впродовж перших хвилин після настання екстреної події до прибуття бригади медичної допомоги. 19 січня 2023 року для працівників … Продовжити читання “Перша домедична допомога в умовах воєнного стану – актуальне питання сьогодення!”

Детальніше
13.Січ.2023

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. Діти нашого садочка  з задоволенням приймали участь у театралізованій виставі, вживалися у ролі колядників. Колядників гостинно зустріла Господиня. Діти з радістю і натхненням виконували різдвяні пісні, колядки, щедрівки та водили козу. Під час вертепу лунали дзвінкі різдвяні пісні і щирі слова-побажання. Справді святковий настрій … Продовжити читання “Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо!”

Детальніше
19.Гру.2022

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, … Продовжити читання “День Святого Миколая”

Детальніше
error: Content is protected !!