Статті

14.Вер.2023
Детальніше
04.Вер.2023

Методичний порадник 2023-2024р.

Детальніше
26.Лип.2023

Вірус Коксакі, також відомий як група ентеровірусів, є найпоширенішим збудником інфекцій, особливо у дітей. Цей вірус викликає низку різних захворювань, які можуть викликати неспокій у батьків. У цій статті ми розглянемо основну інформацію про вірус Коксакі та що потрібно знати батькам. Що таке вірус Коксакі? Вірус Коксакі належить сімейству пікорнавірусів і має два основні типи: … Продовжити читання “Вірус Коксакі: що потрібно знати батькам?”

Детальніше
01.Чер.2023

Дуже гарне свято Завітало влітку. Принесло всім радість, Сонце, сміх і світло. Бо на перше червня Діток ми вітаєм – Хлопчиків, дівчаток. Щастя їм бажаєм! Бо для них сьогодні Все, що є на світі. Головне, щоб були Щасливі всі діти! 1 червня – Міжнародний день захисту дітей – це не лише свято для дітей, а … Продовжити читання “1 червня – День захисту дітей”

Детальніше
21.Бер.2023

Березень — перший місяць весни. В березні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, заквітчується земля. Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії та любові З 10 по 21 березня у нашому закладі відбулися свята, присвячені приходу весни. Наші вихованці дивували … Продовжити читання ““Свято Весни””

Детальніше