Статті

15.Лют.2021

Ставаймо на лижі, Сідаймо в санчата, Берімо коньки, Щоб стрілою помчати! Хай щоки щипає Мороз жартома! Хороша погода! Весела зима!  

Детальніше
29.Січ.2021

Кожна 5 людина після перенесеного COVID-19 стикається із наслідками, що впливають на психічне здоров’я. Мова йде про тривогу, депресію, проблеми зі сном, а також про те, що називають #brain_fog, тобто #туман_в_голові. Brain fog проявляється тим, що людині досить складно чітко мислити та концентрувати увагу. Виникають складнощі із запам’ятовуванням простих речей та обробкою інформації. Деякі люди … Продовжити читання “ПРОБЛЕМИ З МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ’ЯМ ПІСЛЯ COVID. ЩО РОБИТИ?”

Детальніше
24.Гру.2020

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало а ні фабрик, а ні майстерень ялинкових іграшок, коли вся родина збиралася у вітальні – і кожен майстрував, що міг, з різних підручних матеріалів? Так виникла ідея … Продовжити читання “Виставка новорічних іграшок”

Детальніше
24.Гру.2020

           Безпека та здоров’я дітей завжди були пріоритетом в нашій роботі, а зараз особливо.   Хоча й працюємо з дотримання рекомендацій щодо  організації  протиепідеміологічних заходів, та намагаємося цікаво і корисно організувати дозвілля наших дошкільнят. Саме з цієї метою інструктор з фізичної культури, Поплавська Оксана Володимирівна, провела спортивну розвагу для старших дошкільників «Як … Продовжити читання “Спортивна розвага “Як малюки вірус перемогли””

Детальніше
23.Жов.2020

Цьогорічна осінь не зважаючи на адаптивний карантин і справді виявилась “золотою”. Радує і своїми дарами і чудовою погодою. Нещодавно в нашому дитячому садочку пройшло одне з найулюбленіших свят малечі – Свято осені.  Це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.  У святковій залі нашого садочка панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Ігри, запальні … Продовжити читання “Яскраве дитяче – Свято осені”

Детальніше
error: Content is protected !!