Статті

07.Чер.2022

Будь-які потрясіння в суспільстві, в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких людей, житло, роботу, звичний стиль життя і продовжують перебувати у стані невизначеності – сприяють збільшенню випадків домашнього насильства. Куди звертатися у випадках домашнього насильства:

Детальніше
18.Кві.2022

Наші діти потребують уваги зараз більше, ніж будь-коли. Ці ігри можуть стати в нагоді під час консультування для психологів, для вихователів ДНЗ та, звісно, для батьків Гра створює безпечний та терапевтичний простір для всіх її учасників Гра – це провідна діяльність для дошкільнят, охоча розвага для дітей шкільного віку, і навіть дорослі залюбки долучаються до … Продовжити читання “ТІЛЕСНІ ІГРИ для найменших діток”

Детальніше
12.Кві.2022

Команда Міністерства освіти і науки додає нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку. Матеріали містять онлайн-заняття з музики, математики, розвитку мовлення, психологічні поради, важливі нормативно-правові акти та багато корисної інформації щодо поведінки в умовах воєнного стану. Докладніше:http://bit.ly/35XjG3x Нагадаємо, ЮНІСЕФ та МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО. … Продовжити читання “Сучасне дошкілля під крилами захисту”

Детальніше
12.Кві.2022

Війна змінила життя кожного українця: і того, хто, рятуючись, виїхав за кордон, і того, хто залишився. Нам, дорослим, звикнути до цієї нової реальності дуже нелегко, а нашим дітям тим паче. Нижче корисні посилання на ресурси, де можна знайти безкоштовні книги, аудіоказки, мультфільми та фільми, щоб хоч трохи відволікти малюків Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги … Продовжити читання “Корисні посилання на ресурси, щоб хоч трохи відволікти малюків”

Детальніше
04.Кві.2022

Вправа «Ритмічне дихання» Починайте дихати за таким принципом: вдихаючи, рахуйте до трьох, видихаючи, також рахуйте до трьох. Потім спробуйте зробити видих іще тривалішим: видихаючи, рахуйте до п’яти, до семи тощо Вправа «Релаксація на контрасті» Щоб ефективно зняти м’язове напруження, спочатку треба його посилити. Так сильно, як можете, напружте пальці ніг. Потім розслабте їх Напружте й … Продовжити читання “Вправи для зняття емоційного напруження”

Детальніше
error: Content is protected !!