Інструктор з фізкультури

17.Гру.2021

День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. Це свято –  прекрасний шанс упустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити  найкраще! Така казка завітала і в Житомирський дошкільний навчальний заклад №61. Сьогодні в нашому садочку пройшла … Продовжити читання “Весела квест-гра до дня Святого Миколая”

Детальніше
15.Лют.2021

Ставаймо на лижі, Сідаймо в санчата, Берімо коньки, Щоб стрілою помчати! Хай щоки щипає Мороз жартома! Хороша погода! Весела зима!  

Детальніше
24.Гру.2020

           Безпека та здоров’я дітей завжди були пріоритетом в нашій роботі, а зараз особливо.   Хоча й працюємо з дотримання рекомендацій щодо  організації  протиепідеміологічних заходів, та намагаємося цікаво і корисно організувати дозвілля наших дошкільнят. Саме з цієї метою інструктор з фізичної культури, Поплавська Оксана Володимирівна, провела спортивну розвагу для старших дошкільників «Як … Продовжити читання “Спортивна розвага “Як малюки вірус перемогли””

Детальніше
29.Кві.2020

Через карантин вся сім’я постійно проводить час вдома. І якщо для дорослих не проблема самоорганізуватися, то у дітей накопичується багато енергії, яку нікуди дівати. Крім того, перебування на дитячих і спортивних майданчиках заборонено, а уряд наполегливо рекомендує утриматися від прогулянок у парках. Тому саме час привчити дітей до регулярної зарядки. Чому для дітей важлива рухова … Продовжити читання “Фізичні вправи для дітей під час карантину”

Детальніше
03.Кві.2019

Дихальна гімнастика відіграє значну роль в процесі оздоровлення і загартовування. Вона дозволяє підвищувати опірність організму дітей до простудних захворювань, розвиває дихальну мускулатуру, збільшує рухливість грудної клітки та діафрагми, покращує лімеро- і кровообіг в легенях. В дошкільному закладі елементами дихальної гімнастики можна включати у всі види фізкультурно-оздоровчої роботи: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, фізкультурні хвилинки, музичне заняття, … Продовжити читання “Дихальна гімнастика як засіб оздоровлення дитини.”

Детальніше
error: Content is protected !!