Інструктор з фізкультури

30.Січ.2023

Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг.  30 січня 2023 року в ЖДНЗ №61 відбулася спортивна розвага «Веселий сніговик» для вихованців середньої групи “Білочка”. Метою заходу було викликати у дітей позитивний емоційний настрій, бажання займатися фізкультурою та спортом. Закріпити навички здобуті на заняттях з фізкультури. Діти разом із «Сніговиком» танцювали, змагалися, долали … Продовжити читання “Спортивна розвага «Веселий сніговик»”

Детальніше
13.Гру.2022

         В народі говорили: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку ледь не кожного дня — свято. Однак з-поміж усіх «празників» день Андрія Первозваного (13 грудня) був одним з найочікуваніших і найвеселіших. Недарма подекуди його називали ще «великими вечорницями».      Сьогодні в нашому садочку також відбулися Андрійовські вечорниці: дітки ліпили … Продовжити читання “Андріївські вечорниці”

Детальніше
11.Сер.2022

Однією з найкорисніших процедур для оздоровлення як хворобливих дітей, так і всіх малюків є гімнастика. Педіатри рекомендують проводити вправи по зміцненню здоров’я дитини з перших місяців життя, так як гімнастика сприяє зміцненню імунітету, а також правильному формуванню всіх органів і систем, профілактиці захворювань опорно-рухового апарату, зв’язок і сухожиль. Гімнастика – це прекрасний засіб для підняття … Продовжити читання “ОЗДОРОВЧА ГІМНАСТИКА ДЛЯ ДІТЕЙ”

Детальніше
11.Сер.2022

Скакалка – популярний спортивний снаряд, з яким добре знайомі дорослі і діти. Користь таких вправ цілком очевидна для хлопчиків і дівчаток. Тому батьки можуть правильно організувати вільний час своєї дитини з тим, щоб вона мала можливість провести його весело і з користю, вивчаючи різні фізичні вправи. Однак при цьому дуже важливо знати, як навчити стрибати … Продовжити читання “КОРИСТЬ ЗАНЯТЬ ЗІ СКАКАЛКОЮ”

Детальніше
17.Гру.2021

День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. Це свято –  прекрасний шанс упустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити  найкраще! Така казка завітала і в Житомирський дошкільний навчальний заклад №61. Сьогодні в нашому садочку пройшла … Продовжити читання “Весела квест-гра до дня Святого Миколая”

Детальніше