Методично-виховна робота

04.Вер.2023

Методичний порадник 2023-2024р.

Детальніше
21.Бер.2023

Березень — перший місяць весни. В березні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, заквітчується земля. Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії та любові З 10 по 21 березня у нашому закладі відбулися свята, присвячені приходу весни. Наші вихованці дивували … Продовжити читання ““Свято Весни””

Детальніше
01.Лют.2023

01 лютого 2023 року в нашому закладі відбулася циркова вистава “Правила дорожнього руху”. До малят завітали артисти, які в доступній ігровій формі вихованцям нагадали про правила поведінки на дорозі, закріпили поняття “зебра”, “світлофор” та значення кольорів. Весела і щаслива дітвора з великим захопленням спостерігала за майстерністю та вправністю артистів цирку, які показували дітям цікаві фокуси. … Продовжити читання “До нас у гості завітав ЦИРК”

Детальніше
13.Гру.2022

         В народі говорили: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку ледь не кожного дня — свято. Однак з-поміж усіх «празників» день Андрія Первозваного (13 грудня) був одним з найочікуваніших і найвеселіших. Недарма подекуди його називали ще «великими вечорницями».      Сьогодні в нашому садочку також відбулися Андрійовські вечорниці: дітки ліпили … Продовжити читання “Андріївські вечорниці”

Детальніше
12.Кві.2022

Команда Міністерства освіти і науки додає нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку. Матеріали містять онлайн-заняття з музики, математики, розвитку мовлення, психологічні поради, важливі нормативно-правові акти та багато корисної інформації щодо поведінки в умовах воєнного стану. Докладніше:http://bit.ly/35XjG3x Нагадаємо, ЮНІСЕФ та МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО. … Продовжити читання “Сучасне дошкілля під крилами захисту”

Детальніше