Методично-виховна робота

01.Лют.2023

01 лютого 2023 року в нашому закладі відбулася циркова вистава “Правила дорожнього руху”. До малят завітали артисти, які в доступній ігровій формі вихованцям нагадали про правила поведінки на дорозі, закріпили поняття “зебра”, “світлофор” та значення кольорів. Весела і щаслива дітвора з великим захопленням спостерігала за майстерністю та вправністю артистів цирку, які показували дітям цікаві фокуси. … Продовжити читання “До нас у гості завітав ЦИРК”

Детальніше
13.Гру.2022

         В народі говорили: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку ледь не кожного дня — свято. Однак з-поміж усіх «празників» день Андрія Первозваного (13 грудня) був одним з найочікуваніших і найвеселіших. Недарма подекуди його називали ще «великими вечорницями».      Сьогодні в нашому садочку також відбулися Андрійовські вечорниці: дітки ліпили … Продовжити читання “Андріївські вечорниці”

Детальніше
12.Кві.2022

Команда Міністерства освіти і науки додає нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку. Матеріали містять онлайн-заняття з музики, математики, розвитку мовлення, психологічні поради, важливі нормативно-правові акти та багато корисної інформації щодо поведінки в умовах воєнного стану. Докладніше:http://bit.ly/35XjG3x Нагадаємо, ЮНІСЕФ та МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО. … Продовжити читання “Сучасне дошкілля під крилами захисту”

Детальніше
12.Кві.2022

Війна змінила життя кожного українця: і того, хто, рятуючись, виїхав за кордон, і того, хто залишився. Нам, дорослим, звикнути до цієї нової реальності дуже нелегко, а нашим дітям тим паче. Нижче корисні посилання на ресурси, де можна знайти безкоштовні книги, аудіоказки, мультфільми та фільми, щоб хоч трохи відволікти малюків Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги … Продовжити читання “Корисні посилання на ресурси, щоб хоч трохи відволікти малюків”

Детальніше
16.Лют.2022

16 лютого тепер особливий день – День єднання українців. З нагоди цього дня в ЖДНЗ 61 було проведено урочисте дійство з спільним виконанням гімну та підняттям державного стягу, покликане згуртувати громаду та показати єдність українського народу.

Детальніше
error: Content is protected !!