Методично-виховна робота

12.Кві.2022

Команда Міністерства освіти і науки додає нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку. Матеріали містять онлайн-заняття з музики, математики, розвитку мовлення, психологічні поради, важливі нормативно-правові акти та багато корисної інформації щодо поведінки в умовах воєнного стану. Докладніше:http://bit.ly/35XjG3x Нагадаємо, ЮНІСЕФ та МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО. … Продовжити читання “Сучасне дошкілля під крилами захисту”

Детальніше
12.Кві.2022

Війна змінила життя кожного українця: і того, хто, рятуючись, виїхав за кордон, і того, хто залишився. Нам, дорослим, звикнути до цієї нової реальності дуже нелегко, а нашим дітям тим паче. Нижче корисні посилання на ресурси, де можна знайти безкоштовні книги, аудіоказки, мультфільми та фільми, щоб хоч трохи відволікти малюків Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги … Продовжити читання “Корисні посилання на ресурси, щоб хоч трохи відволікти малюків”

Детальніше
16.Лют.2022

16 лютого тепер особливий день – День єднання українців. З нагоди цього дня в ЖДНЗ 61 було проведено урочисте дійство з спільним виконанням гімну та підняттям державного стягу, покликане згуртувати громаду та показати єдність українського народу.

Детальніше
20.Жов.2021

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи. Ця пора року завжди була особливою для українців, сповнена різними традиціями та святами. Протягом тижня  у закладі дошкільної освіти №61 проводилась виставка “Осінні фантазії”, де свої роботи презентували наші вихованці та їх родини. Молодша … Продовжити читання “Виставка осінніх поробок “Осінні фантазії””

Детальніше
01.Чер.2021

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у ЖДНЗ №61 відбулася квест-розвага «У пошуках сонячних промінчиків». Педагоги закладу дошкільної освіти організували для дітей веселе дійство із піснями, танцями, вікторинами та конкурсами. «Квест» – це гра, пошук, з великим числом головоломок і випробуваннями. Гравці пересувалися по зупинкам, виконуючи різні завдання. В ході виконання групових завдань діти … Продовжити читання “«Щастя всім дітям на планеті»”

Детальніше
error: Content is protected !!