Методично-виховна робота

20.Жов.2021

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи. Ця пора року завжди була особливою для українців, сповнена різними традиціями та святами. Протягом тижня  у закладі дошкільної освіти №61 проводилась виставка “Осінні фантазії”, де свої роботи презентували наші вихованці та їх родини. Молодша … Продовжити читання “Виставка осінніх поробок “Осінні фантазії””

Детальніше
01.Чер.2021

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у ЖДНЗ №61 відбулася квест-розвага «У пошуках сонячних промінчиків». Педагоги закладу дошкільної освіти організували для дітей веселе дійство із піснями, танцями, вікторинами та конкурсами. «Квест» – це гра, пошук, з великим числом головоломок і випробуваннями. Гравці пересувалися по зупинкам, виконуючи різні завдання. В ході виконання групових завдань діти … Продовжити читання “«Щастя всім дітям на планеті»”

Детальніше
07.Тра.2021

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини — Матері. Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї … Продовжити читання ““Мама – сонечко моє””

Детальніше
24.Гру.2020

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало а ні фабрик, а ні майстерень ялинкових іграшок, коли вся родина збиралася у вітальні – і кожен майстрував, що міг, з різних підручних матеріалів? Так виникла ідея … Продовжити читання “Виставка новорічних іграшок”

Детальніше
26.Тра.2020

Педагоги ЖДНЗ №61 під час карантину займаються з дошкільнятами дистанційно. Дистанційна робота з розвитку вихованців йде у всіх групах дошкільного навчального закладу. На офіційному сайті нашого закладу створені тематичні блоки  в допомогу батькам у пошуку ідей для спільних справ з дітьми в період карантину. Також вихователі проводять творчі розвиваючі та навчальні онлайн-заняття в соціальних мережах … Продовжити читання “«Ніколи сумувати» Робота з дітьми у формі дистанційного навчання під час карантину середньої групи «Ялинка»”

Детальніше
error: Content is protected !!