Музичний керівник

13.Січ.2023

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. Діти нашого садочка  з задоволенням приймали участь у театралізованій виставі, вживалися у ролі колядників. Колядників гостинно зустріла Господиня. Діти з радістю і натхненням виконували різдвяні пісні, колядки, щедрівки та водили козу. Під час вертепу лунали дзвінкі різдвяні пісні і щирі слова-побажання. Справді святковий настрій … Продовжити читання “Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо!”

Детальніше
19.Гру.2022

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, … Продовжити читання “День Святого Миколая”

Детальніше
28.Лип.2022

Колискові пісні є ключем до розуміння нашої природи, переоцінити їхнє значення неможливо. Нове життя тільки зароджується, а дитина вже активно спілкується з мамою, чує її голос, звикає до нього, звикає до постійної присутності мами. А коли дитина народжується, важливо підтримувати цей зв’язок. Колискова чудово виконує цю функцію, адже тихе повільний спів мами заспокоює, заколисує дитину, … Продовжити читання “Сила колискової”

Детальніше
20.Лип.2022

Вчені стверджують, що спільне прослуховування музики або спів зміцнює взаємини між батьками і дітьми, а також розвиває емпатію. Такі заняття, як спів або танці, вимагають синхронізації. Навіть просте прослуховування музики активізує ділянки мозку, що відповідають за співчуття, позитивні емоції й задоволення. Дослідження показали, що прослуховування музики призводить до виділення дофаміну – гормону, який активізує центр … Продовжити читання “Спільне прослуховування музики з дітьми зміцнює ваші взаємини з ними”

Детальніше
14.Січ.2022

Здавна в народі малі і дорослі чекали зимових свят, що починалися Різдвом і закінчувались Водохрещам. Різдво в Україні завжди прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись певних народних традицій. А найулюбленіша традиція – це співати веселі колядки і щедрівки та отримувати за це солодощі. Тож у нашому садочку  13, 14 січня  2022 року  пройшла весела тематична розвага … Продовжити читання ““Зима прийшла свята принесла!””

Детальніше