Музичний керівник

02.Вер.2021

День Знань у дитячому садку – світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями. Цього дня на святково прибраному майданчику у дитсадку зібралися дошкільнята Житомирського дошкільного навчального закладу №61 з вихователями та казковими героями. … Продовжити читання “Музично- тематична розвага “Подорож до планети Знань””

Детальніше
26.Сер.2021

У світі є лише одна країна, де дихається легко і вільно, сонечко світить яскравіше і розкішно цвітуть мальви. Це земля твоїх батьків, край твого дитинства, де завжди відчуваєш себе вдома – Твоя Україна.З Днем Незалежності! Приймить щирі вітання та слова підтримки й любові до рідної держави які зараз так потрібні кожному з нас. Музичні керівники … Продовжити читання “Розвага-квест до 30-річчя Дня Незалежності України:”Нехай у кожної дитини живе любов до України”.”

Детальніше
23.Жов.2020

Цьогорічна осінь не зважаючи на адаптивний карантин і справді виявилась “золотою”. Радує і своїми дарами і чудовою погодою. Нещодавно в нашому дитячому садочку пройшло одне з найулюбленіших свят малечі – Свято осені.  Це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.  У святковій залі нашого садочка панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Ігри, запальні … Продовжити читання “Яскраве дитяче – Свято осені”

Детальніше
15.Бер.2018

Музика, уява, фантазія, казка, творчість – така стежинка, ідучи якою дитина розвиває свої духовні сили. В.О. Сухомлинський   Рух – це життя, ритміка – це краса, а танець – це політ натхнення. Робота хореографічного гуртка “Подоляночка”.

Детальніше
error: Content is protected !!