Соціально-психологічна служба

01.Жов.2021

Житомирський дошкільний навчальний заклад №61 долучився до благодійної акції «Монетки дітям», яка стартувала 1 вересня 2021 року, аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони … Продовжити читання “Благодійна акція «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай!”

Детальніше
20.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та зметою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини поширюємо інформацію з контактами уповноважених органів:

Детальніше
19.Бер.2021

Онлайн – це повноцінна частина життя сучасних дітей. Інтернет дозволяє дітям бути в курсі подій, ділитися фото- та відеоконтентом, розважатися та просто переключaтися від сперечань чи негараздів. Але ж крім очевидних бонусів, інтернет несе і загрози. Екран телефону чи планшету створює ілюзію захисту та безпеки, але зі збільшенням кількості користувачів, злочини в інтернеті набувають все нових … Продовжити читання “Безпека в мережі інтернет для дітей”

Детальніше
19.Бер.2021

Шановні батьки! Останнім часом проблема безпеки наших дітей в інтернеті постала особливо гостро. Ми прагнемо надати вам максимум допомоги у вирішенні та попередженні проблемних ситуацій, пов’язаних з інтернетом.  Просимо вас відповісти на питання анкети. https://docs.google.com/forms/d/1hwUsWSyQfEoGCxk-gFc728QNmMzXLJzeYxhXoVitv1M/edit  

Детальніше
29.Січ.2021

Кожна 5 людина після перенесеного COVID-19 стикається із наслідками, що впливають на психічне здоров’я. Мова йде про тривогу, депресію, проблеми зі сном, а також про те, що називають #brain_fog, тобто #туман_в_голові. Brain fog проявляється тим, що людині досить складно чітко мислити та концентрувати увагу. Виникають складнощі із запам’ятовуванням простих речей та обробкою інформації. Деякі люди … Продовжити читання “ПРОБЛЕМИ З МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ’ЯМ ПІСЛЯ COVID. ЩО РОБИТИ?”

Детальніше
error: Content is protected !!