Психолог

29.Січ.2021

Кожна 5 людина після перенесеного COVID-19 стикається із наслідками, що впливають на психічне здоров’я. Мова йде про тривогу, депресію, проблеми зі сном, а також про те, що називають #brain_fog, тобто #туман_в_голові. Brain fog проявляється тим, що людині досить складно чітко мислити та концентрувати увагу. Виникають складнощі із запам’ятовуванням простих речей та обробкою інформації. Деякі люди … Продовжити читання “ПРОБЛЕМИ З МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ’ЯМ ПІСЛЯ COVID. ЩО РОБИТИ?”

Детальніше
23.Жов.2020

Звичайно, вам хочеться бути самим ніжним і турботливим батьками для своєї дитини. Щоб зв’язок між вами був глибоким і непорушним. Але дитина не слухається, не хоче виконувати прохання і не робить те, що ви вважаєте важливим або необхідним. Батьки в таких випадках вдаються або до встановлення жорстких правил, або до покарань. Виникає конфлікт. А чи … Продовжити читання “Навіщо дітям потрібні правила та межі”

Детальніше
31.Сер.2020

9 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» Булінг (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи … Продовжити читання “Запобігання булiнгу. Важлива інформація!”

Детальніше
31.Сер.2020

Булінг  (від англ. to bull — переслідувати) — свідома агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої.  Підтримка і любов – ключові фактори вашої турботи про душевне здоров’я дитини. Дуже часто діти в садочку страждають від різноманітних образ з боку однолітків. Батькам варто знати, як допомогти дитині, не зашкодивши ще більше. 1. Для того, … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам.”

Детальніше
01.Чер.2020

Сьогодні, в перший день літа, в Україні традиційно відзначають День захисту дітей – свято, покликане захистити малюків від насильства, голоду, неможливості отримати освіту і кваліфіковану медичну допомогу та інших бід. Кожен четвертий житель планети – це дитина. Традиційно 1 червня завжди було прийнято водити дітей у парки, балувати їх чимось солодким і дарувати подарунки. Однак … Продовжити читання “День захисту дітей в умовах карантину”

Детальніше
error: Content is protected !!