Соціально-психологічна служба

07.Чер.2022

Будь-які потрясіння в суспільстві, в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких людей, житло, роботу, звичний стиль життя і продовжують перебувати у стані невизначеності – сприяють збільшенню випадків домашнього насильства. Куди звертатися у випадках домашнього насильства:

Детальніше
18.Кві.2022

Наші діти потребують уваги зараз більше, ніж будь-коли. Ці ігри можуть стати в нагоді під час консультування для психологів, для вихователів ДНЗ та, звісно, для батьків Гра створює безпечний та терапевтичний простір для всіх її учасників Гра – це провідна діяльність для дошкільнят, охоча розвага для дітей шкільного віку, і навіть дорослі залюбки долучаються до … Продовжити читання “ТІЛЕСНІ ІГРИ для найменших діток”

Детальніше
04.Кві.2022

Вправа «Ритмічне дихання» Починайте дихати за таким принципом: вдихаючи, рахуйте до трьох, видихаючи, також рахуйте до трьох. Потім спробуйте зробити видих іще тривалішим: видихаючи, рахуйте до п’яти, до семи тощо Вправа «Релаксація на контрасті» Щоб ефективно зняти м’язове напруження, спочатку треба його посилити. Так сильно, як можете, напружте пальці ніг. Потім розслабте їх Напружте й … Продовжити читання “Вправи для зняття емоційного напруження”

Детальніше
04.Кві.2022

       Останнім часом ми багато аналізуємо, намагаємось сформулювати готові рішення на багато запитань. Але їх немає. Кожному важко, але це не підлягає порівнянню.  Поради на сьогодні Дякуйте за все хороше, що раніше в нас було, і дякуйте за життя, яке є сьогодні. Не витрачайте сили на суперечки взагалі ні з ким, бо вони … Продовжити читання “Як підтримувати власну рівновагу ⁉️”

Детальніше
01.Кві.2022

У сучасній страшній реальності до списку основних завдань автоматично додається збереження ментального здоров’я. Особлива увага діткам, адже те, що закладається у ранньому дитинстві, залишається на все життя.⠀ Намагайте зі всіх сил зберігати спокій та піклуватися про психологічний стан своєї малечі.⠀ Допоможуть з цим завданням поради психолога київського пологового будинку “Лелека” Наталії Мирошніченко:⠀ проводьте алегорії з … Продовжити читання “ЯК ВБЕРЕГТИ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ”

Детальніше
error: Content is protected !!