Соціально-психологічна служба

16.Гру.2021

Діти, батьки та колектив ЖДНЗ №61 стали частинкою великої доброї справи.  Благодiйна органiзація “Я – мама!” організовувала збір подарунків до Різдва для 100 сімей, що виховують дітей з інвалідністю щоб привітати діток до свята Різдва. Щиро вдячні усім небайдужим, за активну участь у житті підопічних “Я-мама!”, які долучилися до збору подарунків: засобів особистої гігієни, канцелярського приладдя, … Продовжити читання “Добра справа у подарунок”

Детальніше
01.Жов.2021

Житомирський дошкільний навчальний заклад №61 долучився до благодійної акції «Монетки дітям», яка стартувала 1 вересня 2021 року, аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони … Продовжити читання “Благодійна акція «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай!”

Детальніше
20.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та зметою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини поширюємо інформацію з контактами уповноважених органів:

Детальніше
19.Бер.2021

Онлайн – це повноцінна частина життя сучасних дітей. Інтернет дозволяє дітям бути в курсі подій, ділитися фото- та відеоконтентом, розважатися та просто переключaтися від сперечань чи негараздів. Але ж крім очевидних бонусів, інтернет несе і загрози. Екран телефону чи планшету створює ілюзію захисту та безпеки, але зі збільшенням кількості користувачів, злочини в інтернеті набувають все нових … Продовжити читання “Безпека в мережі інтернет для дітей”

Детальніше
19.Бер.2021

Шановні батьки! Останнім часом проблема безпеки наших дітей в інтернеті постала особливо гостро. Ми прагнемо надати вам максимум допомоги у вирішенні та попередженні проблемних ситуацій, пов’язаних з інтернетом.  Просимо вас відповісти на питання анкети. https://docs.google.com/forms/d/1hwUsWSyQfEoGCxk-gFc728QNmMzXLJzeYxhXoVitv1M/edit  

Детальніше
error: Content is protected !!