Психолог

31.Сер.2020

9 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» Булінг (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи … Продовжити читання “Запобігання булiнгу. Важлива інформація!”

Детальніше
31.Сер.2020

Булінг  (від англ. to bull — переслідувати) — свідома агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої.  Підтримка і любов – ключові фактори вашої турботи про душевне здоров’я дитини. Дуже часто діти в садочку страждають від різноманітних образ з боку однолітків. Батькам варто знати, як допомогти дитині, не зашкодивши ще більше. 1. Для того, … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам.”

Детальніше
15.Тра.2020

Карантин створює нові умови побуту та може негативно вплинути на емоційне самопочуття. Особливо нестерпним цей період може видатися для дітей, які не звикли сидіти у чотирьох стінах. З часом дитина почне запитувати, коли карантин закінчиться. Батькам важливо правильно відповісти дитині, щоб не нашкодити її емоційному здоров’ю та заспокоїти.  Будьте чесними зі своїми дітьми Дайте дитині … Продовжити читання “Як говорити з дитиною, яка втомилась від карантину”

Детальніше
13.Кві.2020

В Україні працює державна «гаряча лінія»  з попередження домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номерами 15-47, 0 800 500 335.  Дзвінки є  безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. На «гарячій лінії» надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань попередження та протидії домашньому насильсту, протидії торгівлі людьми, питань, пов’язаних з ґендерною дискримінацією та ґендерним … Продовжити читання “ДЕРЖАВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА”

Детальніше
27.Бер.2020

Останнім часом головною темою світових ЗМІ став коронавірус. Найкращою профілактикою від нього є не тільки вітаміни і часте миття рук, але і самоізоляція. Чим же зайняти малюка, щоб вільний час провести з користю? Складіть докладний розпорядок дня В цей графік ви можете включити не тільки розвиваючі заняття для дитини, але і її обов’язки по господарству, … Продовжити читання “ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДОШКІЛЬНИКА НА КАРАНТИНІ?”

Детальніше
error: Content is protected !!