Соціально-психологічна служба

06.Лис.2022

Війна приносить в життя дітей втрату, невизначеність, активізує страх та тривогу. Діти втрачають звичну повсякденність та впорядкованість життя. Зазвичай відчуття безпеки та захищеності діти шукають у своїх батьків. Це складний і небажаний етап життя, який важливо прийняти, прожити та перемогти. І саме від цих “сходинок” залежить психічне здоров’я та швидкість його відновлення.  У кожної людини … Продовжити читання “Як розмовляти з дітьми про війну”

Детальніше
26.Лип.2022
Детальніше
07.Чер.2022

Будь-які потрясіння в суспільстві, в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких людей, житло, роботу, звичний стиль життя і продовжують перебувати у стані невизначеності – сприяють збільшенню випадків домашнього насильства. Куди звертатися у випадках домашнього насильства:

Детальніше
18.Кві.2022

Наші діти потребують уваги зараз більше, ніж будь-коли. Ці ігри можуть стати в нагоді під час консультування для психологів, для вихователів ДНЗ та, звісно, для батьків Гра створює безпечний та терапевтичний простір для всіх її учасників Гра – це провідна діяльність для дошкільнят, охоча розвага для дітей шкільного віку, і навіть дорослі залюбки долучаються до … Продовжити читання “ТІЛЕСНІ ІГРИ для найменших діток”

Детальніше
04.Кві.2022

Вправа «Ритмічне дихання» Починайте дихати за таким принципом: вдихаючи, рахуйте до трьох, видихаючи, також рахуйте до трьох. Потім спробуйте зробити видих іще тривалішим: видихаючи, рахуйте до п’яти, до семи тощо Вправа «Релаксація на контрасті» Щоб ефективно зняти м’язове напруження, спочатку треба його посилити. Так сильно, як можете, напружте пальці ніг. Потім розслабте їх Напружте й … Продовжити читання “Вправи для зняття емоційного напруження”

Детальніше
error: Content is protected !!