Медицина

14.Вер.2023
Детальніше
26.Лип.2023

Вірус Коксакі, також відомий як група ентеровірусів, є найпоширенішим збудником інфекцій, особливо у дітей. Цей вірус викликає низку різних захворювань, які можуть викликати неспокій у батьків. У цій статті ми розглянемо основну інформацію про вірус Коксакі та що потрібно знати батькам. Що таке вірус Коксакі? Вірус Коксакі належить сімейству пікорнавірусів і має два основні типи: … Продовжити читання “Вірус Коксакі: що потрібно знати батькам?”

Детальніше
19.Січ.2023

У мирний час  прибуття швидкої в середньому становить 20 хвилин. За перші 2-3 з них постраждалий може втратити критичний об’єм крові, що призведе до летальних наслідків. Перша домедична допомога — комплекс невідкладних медичних заходів, які проводять людині впродовж перших хвилин після настання екстреної події до прибуття бригади медичної допомоги. 19 січня 2023 року для працівників … Продовжити читання “Перша домедична допомога в умовах воєнного стану – актуальне питання сьогодення!”

Детальніше
28.Жов.2021

Шановні батьки, просимо Вас випереджати ситуацію з захворюваннями, які наразі є масовими і типовими – Ротавірус. Ротавірусна інфекція – одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є Ротавірус людини. Переважно виникає в холодну пору року, за статистикою найбільшу кількість хворих реєструють з листопада по квітень. Також, це захворювання може носити епідемічний характер. Найчастіше хворіють діти … Продовжити читання “ЗАХИСТІТЬ ДИТИНУ ВІД РОТАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ”

Детальніше
23.Жов.2020

На додаток до Covid-19, яким сьогодні хворіють 96 тис. 586 українців, наближається період сезонних захворювань. Розповідаємо, як уберегти від них себе та близьких. Захворювання та їхні симптоми Грип. Симптоми з’являються раптово у вигляді різкого підвищення температури тіла (понад 38 °С), головного болю, болю в м’язах, у горлі, кашлю або нежиті. Може спостерігатися втрата апетиту. Коронавірусна інфекція … Продовжити читання “Грип? ГРВІ? Коронавірус? Які захворювання загострюються з настанням холодів та як відрізнити їх один від одного”

Детальніше