До побачення, дитячий садок!!!

28.Тра.2021
До побачення, дитячий садок!!!

        Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий    сміх та любов.

       Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. 

       25, 27, 28 травня в дошкільному закладі були проведені ранки.

      Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери.  Під час свята маленькі випускники показали  свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати улюблений садочок.

      Багато  хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – активних дітей,  які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі. 

        З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідувач Юрченко Світлана Василівна, яка  побажала діткам  гарного навчання в школі та  вручила кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка.

        А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах. Ці сльози були на очах у вихователів: Нечипорук Т.М., Карпович Л.Г., Борковської О.О., Фріз І.М., Шеремет Т.В.,  бо саме їх малята вирушали у великий світ.

       Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

 

error: Content is protected !!