Харчування

11.Сер.2022

Інформуємо, що на виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.08.2022 №556 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань» з 1 вересня 2022 року встановлено вартість харчування однієї дитини на день у закладах дошкільної освіти. Згідно з  новою постановою вартість харчування дитини  змінюється  відповідно до вікових груп. Для дітей, які … Продовжити читання “Зміни вартості харчування у закладах дошкільної освіти станом на 01.09.2022р.”

Детальніше
18.Січ.2022

Головним завданням у харчуванні дітей від 3 до 7 років є забезпечення нормального росту і розвитку дитячого організму , а також підготовка м’язів, кісток і мозку до різкого зростання розумових і фізичних навантажень і зміни режиму, пов’язаного з початком навчання в школі. Основні принципи харчування дітей дошкільного віку: харчування дітей від 3 до 7 років має … Продовжити читання “ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ВІД 3 ДО 7 РОКІВ”

Детальніше
16.Січ.2022

Інформуємо, що на виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.12.2021 №1375 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань» з 1 січня 2022 року встановлено вартість харчування однієї дитини на день у закладах дошкільної освіти. Згідно з  новою постановою вартість харчування дитини  змінюється  відповідно до вікових груп. Розділення дітей дошкільного … Продовжити читання “НОВІ НОРМИ ТА ВАРТІСТЬ ХАРЧУВАННЯ У САДОЧКАХ ТА ШКОЛАХ ЖИТОМИРСЬКОЇ ГРОМАДИ”

Детальніше
24.Гру.2021

На виконання Постанови КМУ №305 від 24 березня 2021 року щодо технології приготувань страв здорового харчування в необхідних об’ємах та з метою реформування процесів, орієнтованих на здорове харчування дітей в закладі дошкільної освіти, за кошти міського бюджету та за сприяння депутатського корпусу Житомирської міської ради закуплено та підключено нове обладнання –пароконвектомат. Це професійне кухонне обладнання, принцип роботи … Продовжити читання “Для здорового харчування дітей в садочку встановлено пароконвектомат”

Детальніше