Інформація для батьків

29.Вер.2023

  В нашому дошкільному закладі пройшов тематичний тиждень “Звідки до нас прийшов хліб”. Малюкі залюбки кожного дня переглядали фрагменти презентації “Від поля до столу”. Збагачували свої знання про процеси виготовлення хлібо-булочних виробів і про важливість канонів поводження з хлібом,саме в цей складний час для України.

Детальніше
28.Вер.2023

21 вересня 2023 року в усьому світі відзначається Міжнародний день миру. Це свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році з метою закликати до припинення військових дій і пропаганди миру та ненасилля.У цей день прийнято вітати один одного з Днем миру, бажати миру в усьому світі та у власному житті. Випускаю голуба високо у … Продовжити читання “21 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ МИРУ”

Детальніше
18.Вер.2023

15 вересня весь колектив та діти нашого садочка приєдналися до Всесвітнього дня прибирання. Бо саме,навколишня чистота та душевна – це найголовніші критерії сьогодення. І наші малята, разом з вихователями, із задоволенням та відповідальністю віднеслися до прибирання своїх майданчиків та прилеглої території. Нам, дорослим,ну ніяк без їхньої допомоги було б не упоратись… Це наш спільний вклад … Продовжити читання “Всесвітній день прибирання”

Детальніше
14.Вер.2023
Детальніше
13.Вер.2023
Детальніше