Інформація для батьків

01.Лют.2023

01 лютого 2023 року в нашому закладі відбулася циркова вистава “Правила дорожнього руху”. До малят завітали артисти, які в доступній ігровій формі вихованцям нагадали про правила поведінки на дорозі, закріпили поняття “зебра”, “світлофор” та значення кольорів. Весела і щаслива дітвора з великим захопленням спостерігала за майстерністю та вправністю артистів цирку, які показували дітям цікаві фокуси. … Продовжити читання “До нас у гості завітав ЦИРК”

Детальніше
29.Гру.2022

У черговий раз колектив та батьківська громада Житомирського дошкільного навчального закладу №61 вкотре об’єдналися та зробили все для того, щоб наші Захисники  змогли відчути радість Великого свята.   Для військових 27 грудня зібрали та передали волонтерському центру “Житомирські Калинки”  смаколики та домашню випічку. Як говорять самі військові, смаколики з дому піднімають бойовий дух. Адже за … Продовжити читання “СМАКОЛИКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ”

Детальніше
14.Гру.2022

В Житомирському дошкільному навчальному закладі №61 пройшла БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СВЯТКОВА ШКАРПЕТКА ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ» До участі в акції долучилися вихованці, батьки та працівники ЖДНЗ №61, зібравши дитячі малюнки, шкарпетки, печиво, чай, каву, продукти швидкого приготування (консерви, мівіну), окопні свічки та передавши все це волонтерському центру “Житомирські Калинки”  https://www.facebook.com/profile.php?id=100084471283775 разом з тим … Продовжити читання “БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СВЯТКОВА ШКАРПЕТКА» ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ”

Детальніше
13.Гру.2022

В нашому садочку пройшла акція «Різдвяний гостинчик». Упродовж тижня ми збирали подарунки для дітей із деокупованих районів Харківщини. Надзвичайно важливо нині дітям, які пережили жахіття війни та окупації, подарувати диво, бо кожна українська дитина має бути оточена любов’ю та теплотою і саме таку частинку теплоти душі ми сьогодні передаємо! Ми дуже дякуємо всім, хто долучився! … Продовжити читання “Благодійна акція “Різдвяний гостинчик””

Детальніше
06.Лис.2022

Війна приносить в життя дітей втрату, невизначеність, активізує страх та тривогу. Діти втрачають звичну повсякденність та впорядкованість життя. Зазвичай відчуття безпеки та захищеності діти шукають у своїх батьків. Це складний і небажаний етап життя, який важливо прийняти, прожити та перемогти. І саме від цих “сходинок” залежить психічне здоров’я та швидкість його відновлення.  У кожної людини … Продовжити читання “Як розмовляти з дітьми про війну”

Детальніше
error: Content is protected !!