Безпека в мережі інтернет для дітей

19.Бер.2021
Безпека в мережі інтернет для дітей

Онлайн – це повноцінна частина життя сучасних дітей.

Інтернет дозволяє дітям бути в курсі подій, ділитися фото- та відеоконтентом, розважатися та просто переключaтися від сперечань чи негараздів.

Але ж крім очевидних бонусів, інтернет несе і загрози.

Екран телефону чи планшету створює ілюзію захисту та безпеки, але зі збільшенням кількості користувачів, злочини в інтернеті набувають все нових форм.

Як дітям не набути проблем в інтернеті, перш за все мають розуміти батьки. Серед ризиків необхідно виділити оманливі пропозиції, небезпечні ігри, групи.

ЯК  УБЕЗПЕЧИТИ ДИТИНУ?

Ознайомте сина чи доньку з елементарними навичками роботи в онлайні. Українською мовою є гарні матеріали від On-ландія та Правила з інтернет безпеки від Microsoft Ukraine.

Повчальний мультик “Настуня і комп’ютер” також прийде на допомогу усім батькам, чиїх дітей неможливо відірвати від екрану комп’ютера.

Також у Google Ukraine є гарний онлайн-підручник Про інтернет та Посібник з цифрового громадянства в яких можна знайти багато цікавих та корисних матеріалів про приватну інформацію, паролі, ризики шахрайства при купівлі товарів, спам, авторське право та навіть фейкові новини.

Довірливі стосунки, постійна комунікація та регулярне оновлення ваших знань з цієї теми дозволить уберегти дитину від таких неочікуваних проблем.

Використані джерела: https://life.pravda.com.ua/society/2018/10/23/233739/

error: Content is protected !!