Малювання кольоровою водою на снігу

15.Лют.2021
Малювання кольоровою водою на снігу

Зима – дивовижна пора, коли земля закутується в білосніжну ковдру, а природа засинає, смакуючи уві сні майбутнє весняне пробудження.

Для дітей це найвеселіша пора року. Незважаючи на холоди, малюки вибігають на вулицю і віддаються різним іграм. Щоб урізноманітнити ігри, на вулиці, запропонуйте дітям прикрасити двір візерунками. Для цього підготуйте пляшки з кольоровою водою, нехай дитина сама вибере, який колір їй подобається. Пляшки з різнобарвною  фарбою допомогають організувати веселі рухливі ігри на снігу. 

10 лютого  педагоги нашого дошкільного закладу провели для дітей цікавий зимовий захід. Малюки розкривали свій творчий потенціал, малюючи фарбами на снігу. Нетрадиційні методи малювання безумовно підвищують інтерес дітей до образотворчої діяльності в цілому, розвивають творчі здібності, а найголовніше приносять величезне задоволення як дітям, так і дорослим.

Наші малюки були в захваті і отримали величезне задоволення від представленої картини. Хіба вони не маленькі чарівники – художники, які можуть зробити своїми руками будь-які чудеса? Звичайно вони молодці, і розумниці!

Галерея зображень
error: Content is protected !!