Міжнародний День рідної мови

21.Лют.2023
Міжнародний День рідної мови

Традиційно 21 лютого у світі відзначають Міжнародний День рідної мови.

У нашому садочку педагоги та діти долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови:  пройшли тематичні заходи, тематичні заняття «Подорож Україною», «Тарас Шевченко», «Я – українець, моя рідна мова – українська»; читання українських народних казок і їх драматизація дітьми; слухання та розповідання віршів Т. Г. Шевченка; прослуховування дітьми в записах українських пісень. 

У кожній віковій світлиці вихователі забезпечили змістовну, цікаву діяльність, з метою показати значимість рідної мови, пошану до неї збоку поетів, письменників, художників, музикантів.  

Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, збагачують знання малят про поетів, письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – у нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Зі святом! Не будьмо байдужими, спілкуймося українською!