Найсмачніший новорічний майстер-клас: розпис смаколиків до новорічних свят (імбирних пряників)

17.Гру.2021
Найсмачніший новорічний майстер-клас: розпис смаколиків до новорічних свят (імбирних пряників)

      Вже зовсім скоро Новий рік ступить на поріг з гостинцями та засяють новорічні ялинки. Атмосфера свята вже запанувала серед маленьких вихованців групи «Горобинка» ЖДНЗ №61 під час найсмачнішого новорічного майстер-класу.

      Майстриня пряників, Мазур Людмила Борисівна, бабуся вихованця Мазура Федора, поділилася своєю майстерністю, спеціально прийшла до нашого садочка, щоб навчити діток розписувати та прикрашати смаколики до новорічних свят (імбирні пряники). Людмила Борисівна принесла із собою свіжі пряники у вигляді кумедних ялиночок та сніговичків, а також білкову глазур, виготовлену зранку безпосередньо перед майстер-класом, упаковку та інше.

    За допомогою порад і практичного показу майстрині, дітки власноруч прикрасили пряники візерунками, мріяли, задумували бажання.

 

Виготовлені пряники стануть гарною прикрасою святкового столу, а можливо, й подарунком для близьких (сестрички або братика).

       Щира вдячність майстрині пряників, Мазур Людмилі Борисівні, за чудовий настрій та душевно-святкову атмосферу. Зроблені власноруч пряники перетворилися на особливий подарунок і теплу згадку про солодкий майстер-клас.

error: Content is protected !!