Новини

02.Жов.2023

1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Дорогі наші захисники та захисниці! Прийміть слова подяки та доземний уклін за ваш захист та відданість. Хай буде щасливою ваша дорога, Щоб мир був у світі і … Продовжити читання “День захисників і захисниць України”

Детальніше
29.Вер.2023

  В нашому дошкільному закладі пройшов тематичний тиждень “Звідки до нас прийшов хліб”. Малюкі залюбки кожного дня переглядали фрагменти презентації “Від поля до столу”. Збагачували свої знання про процеси виготовлення хлібо-булочних виробів і про важливість канонів поводження з хлібом,саме в цей складний час для України.

Детальніше
28.Вер.2023

21 вересня 2023 року в усьому світі відзначається Міжнародний день миру. Це свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році з метою закликати до припинення військових дій і пропаганди миру та ненасилля.У цей день прийнято вітати один одного з Днем миру, бажати миру в усьому світі та у власному житті. Випускаю голуба високо у … Продовжити читання “21 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ МИРУ”

Детальніше
18.Вер.2023
Детальніше
18.Вер.2023

15 вересня весь колектив та діти нашого садочка приєдналися до Всесвітнього дня прибирання. Бо саме,навколишня чистота та душевна – це найголовніші критерії сьогодення. І наші малята, разом з вихователями, із задоволенням та відповідальністю віднеслися до прибирання своїх майданчиків та прилеглої території. Нам, дорослим,ну ніяк без їхньої допомоги було б не упоратись… Це наш спільний вклад … Продовжити читання “Всесвітній день прибирання”

Детальніше