Новини

25.Лют.2021

Поетеса Леся Українка, яку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції, народилася 25 лютого 1871 року в Новограді-Волинському під ім’ям Лариса Косач. З нагоди відзначення у 2021 році 150-річчя від дня народження Лесі Українки в нашому дошкільному закладі були проведені  тематичні, комбіновані заняття, музичні розваги.

Детальніше
15.Лют.2021

Зима – дивовижна пора, коли земля закутується в білосніжну ковдру, а природа засинає, смакуючи уві сні майбутнє весняне пробудження. Для дітей це найвеселіша пора року. Незважаючи на холоди, малюки вибігають на вулицю і віддаються різним іграм. Щоб урізноманітнити ігри, на вулиці, запропонуйте дітям прикрасити двір візерунками. Для цього підготуйте пляшки з кольоровою водою, нехай дитина … Продовжити читання “Малювання кольоровою водою на снігу”

Детальніше
15.Лют.2021

Ставаймо на лижі, Сідаймо в санчата, Берімо коньки, Щоб стрілою помчати! Хай щоки щипає Мороз жартома! Хороша погода! Весела зима!  

Детальніше
15.Лют.2021

На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми у закладах освіти. А один з несподіваних способів застосування LEGO – викладання різних форм на снігу, чим і зайнялися діти середньої групи “Колобок”.

Детальніше
12.Лют.2021

В нашому закладі пройшов семінар по темі: “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт” Мета альтернативної програми: допомогти дитині осягнути закономірності та взаємозв’язки довкілля, сформувати цілісний світогляд, який допоможе їй не тільки використовувати знання для задоволення власних потреб, а й свідомо берегти природу, діяти безпечно для себе та інших, сформувати основи культури інженерного мислення.

Детальніше
error: Content is protected !!