Новини

06.Вер.2019

Символом початку нового навчального року є традиційне свято-розвага “Ми на рік вже підросли”. Воно багате на сюрпризи та на цікаві зустрічі з казковими героями. Тут завжди весело, цікаво і по-родинному затишно. Тож нехай цьогорічна подорож в країні знань буде змістовною та цікавою, нехай малюкам і педагогам здоровиться і все вдається!

Детальніше
03.Кві.2019
Детальніше
21.Гру.2018
Детальніше
07.Гру.2018

                                                   Наш садок взяв  участь                                                                   в першому Житомирському                                                    фестивалі панчохи.                                                   “Різдвяну панчоху”                                                        оформили   Остринська                                                    Крістіна (старша  група                                                    “Горобинка”) з бабусею                                                         Любов’ю Леонідівною.

Детальніше
28.Лис.2018

Осінь – чудова пора. У цю пору року природа останній раз радує і дивує нас буйством кольорів і фарб. І нам потрібно просто порадіти життю, забувши про всі проблеми і турботи.

Детальніше
error: Content is protected !!