Новини

20.Жов.2021

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи. Ця пора року завжди була особливою для українців, сповнена різними традиціями та святами. Протягом тижня  у закладі дошкільної освіти №61 проводилась виставка “Осінні фантазії”, де свої роботи презентували наші вихованці та їх родини. Молодша … Продовжити читання “Виставка осінніх поробок “Осінні фантазії””

Детальніше
01.Жов.2021

Житомирський дошкільний навчальний заклад №61 долучився до благодійної акції «Монетки дітям», яка стартувала 1 вересня 2021 року, аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони … Продовжити читання “Благодійна акція «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай!”

Детальніше
02.Вер.2021

День Знань у дитячому садку – світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями. Цього дня на святково прибраному майданчику у дитсадку зібралися дошкільнята Житомирського дошкільного навчального закладу №61 з вихователями та казковими героями. … Продовжити читання “Музично- тематична розвага “Подорож до планети Знань””

Детальніше
26.Сер.2021

У світі є лише одна країна, де дихається легко і вільно, сонечко світить яскравіше і розкішно цвітуть мальви. Це земля твоїх батьків, край твого дитинства, де завжди відчуваєш себе вдома – Твоя Україна.З Днем Незалежності! Приймить щирі вітання та слова підтримки й любові до рідної держави які зараз так потрібні кожному з нас. Музичні керівники … Продовжити читання “Розвага-квест до 30-річчя Дня Незалежності України:”Нехай у кожної дитини живе любов до України”.”

Детальніше
01.Чер.2021

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у ЖДНЗ №61 відбулася квест-розвага «У пошуках сонячних промінчиків». Педагоги закладу дошкільної освіти організували для дітей веселе дійство із піснями, танцями, вікторинами та конкурсами. «Квест» – це гра, пошук, з великим числом головоломок і випробуваннями. Гравці пересувалися по зупинкам, виконуючи різні завдання. В ході виконання групових завдань діти … Продовжити читання “«Щастя всім дітям на планеті»”

Детальніше
error: Content is protected !!