Новини

20.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства”, листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та зметою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини поширюємо інформацію з контактами уповноважених органів:

Детальніше
19.Бер.2021

Онлайн – це повноцінна частина життя сучасних дітей. Інтернет дозволяє дітям бути в курсі подій, ділитися фото- та відеоконтентом, розважатися та просто переключaтися від сперечань чи негараздів. Але ж крім очевидних бонусів, інтернет несе і загрози. Екран телефону чи планшету створює ілюзію захисту та безпеки, але зі збільшенням кількості користувачів, злочини в інтернеті набувають все нових … Продовжити читання “Безпека в мережі інтернет для дітей”

Детальніше
19.Бер.2021

Шановні батьки! Останнім часом проблема безпеки наших дітей в інтернеті постала особливо гостро. Ми прагнемо надати вам максимум допомоги у вирішенні та попередженні проблемних ситуацій, пов’язаних з інтернетом.  Просимо вас відповісти на питання анкети. https://docs.google.com/forms/d/1hwUsWSyQfEoGCxk-gFc728QNmMzXLJzeYxhXoVitv1M/edit  

Детальніше
05.Бер.2021

Настала довгоочікувана зміна: лютий на календарі змінився першим весняним місяцем – березнем. А це означає, що прийшов кінець сніжним і суворим бурям, скоро можна буде забути про морози і порадіти зеленоокій весні. Березень – красивий весняний місяць. З його приходом хочеться сміятися і співати: як весела крапелька бурульки, як дзвінкі березневі струмки, як іскристий сонячний … Продовжити читання “«Весна прийшла – мамине свято принесла»”

Детальніше
02.Бер.2021
Детальніше
error: Content is protected !!