Новини

02.Вер.2020

Садочок “Берізка” усіх нас єднає І долю щасливу дитячу сплітає: З натхнення і творчості , з мандрів казкових, Із радощів, сміху і мрій веселкових!

Детальніше
02.Вер.2020

В умовах адаптованого карантину змістовно та цікаво пройшла оздоровча літня кампанія в ЖДНЗ№61. Враховуючи рекомендації МОН та МОЗ України щодо організації роботи в ДНЗ по дотриманню протиепідемічних заходів, заняття, ігри, розваги з дошкільнятами максимально проводилися на свіжому повітрі. Ласкаве сонце, квітучі майданчики, смачні вітамінізовані страви та веселий, здоровий сміх наших вихованців – все це створило … Продовжити читання “Літо, літечко…”

Детальніше
31.Сер.2020

9 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» Булінг (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи … Продовжити читання “Запобігання булiнгу. Важлива інформація!”

Детальніше
01.Чер.2020

Сьогодні, в перший день літа, в Україні традиційно відзначають День захисту дітей – свято, покликане захистити малюків від насильства, голоду, неможливості отримати освіту і кваліфіковану медичну допомогу та інших бід. Кожен четвертий житель планети – це дитина. Традиційно 1 червня завжди було прийнято водити дітей у парки, балувати їх чимось солодким і дарувати подарунки. Однак … Продовжити читання “День захисту дітей в умовах карантину”

Детальніше
26.Тра.2020

Педагоги ЖДНЗ №61 під час карантину займаються з дошкільнятами дистанційно. Дистанційна робота з розвитку вихованців йде у всіх групах дошкільного навчального закладу. На офіційному сайті нашого закладу створені тематичні блоки  в допомогу батькам у пошуку ідей для спільних справ з дітьми в період карантину. Також вихователі проводять творчі розвиваючі та навчальні онлайн-заняття в соціальних мережах … Продовжити читання “«Ніколи сумувати» Робота з дітьми у формі дистанційного навчання під час карантину середньої групи «Ялинка»”

Детальніше
error: Content is protected !!