Новини

21.Лют.2023

Традиційно 21 лютого у світі відзначають Міжнародний День рідної мови. У нашому садочку педагоги та діти долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови:  пройшли тематичні заходи, тематичні заняття «Подорож Україною», «Тарас Шевченко», «Я – українець, моя рідна мова – українська»; читання українських народних казок і їх драматизація дітьми; слухання та розповідання віршів Т. Г. Шевченка; … Продовжити читання “Міжнародний День рідної мови”

Детальніше
17.Лют.2023

19.02 — в Україні відзначається День державного герба. Один із символів державності та нашої ідентичності – Державний Герб. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, зв’язує між собою покоління українців. Тому, в нашому садочку відбувся челендж, присвячений цьому святу. Вихователі та батьки разом з дітьми створювали з підручних матеріалів герб за … Продовжити читання “Челендж до Дня Державного герба України”

Детальніше
16.Лют.2023

Сьогодні важливий день – день єднання нас усіх. Ми різні! Різного віку, різної статі, різних талантів але об’єднує нас єдине бажання – бажання жити, жити в мирі, жити щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. 16 лютого, до Дня єднання українського народу в нашому садочку відбувся флешмоб “Ми Єдині!”

Детальніше
01.Лют.2023

01 лютого 2023 року в нашому закладі відбулася циркова вистава “Правила дорожнього руху”. До малят завітали артисти, які в доступній ігровій формі вихованцям нагадали про правила поведінки на дорозі, закріпили поняття “зебра”, “світлофор” та значення кольорів. Весела і щаслива дітвора з великим захопленням спостерігала за майстерністю та вправністю артистів цирку, які показували дітям цікаві фокуси. … Продовжити читання “До нас у гості завітав ЦИРК”

Детальніше
30.Січ.2023

Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг.  30 січня 2023 року в ЖДНЗ №61 відбулася спортивна розвага «Веселий сніговик» для вихованців середньої групи “Білочка”. Метою заходу було викликати у дітей позитивний емоційний настрій, бажання займатися фізкультурою та спортом. Закріпити навички здобуті на заняттях з фізкультури. Діти разом із «Сніговиком» танцювали, змагалися, долали … Продовжити читання “Спортивна розвага «Веселий сніговик»”

Детальніше
error: Content is protected !!