Новини

07.Чер.2022

Будь-які потрясіння в суспільстві, в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких людей, житло, роботу, звичний стиль життя і продовжують перебувати у стані невизначеності – сприяють збільшенню випадків домашнього насильства. Куди звертатися у випадках домашнього насильства:

Детальніше
20.Кві.2022

Свято Пасхи недалечко, Люди звичай бережуть, – Розмальовують яєчка, Пишні пасочки печуть.      На кухні Житомирського дошкільного закладу №61 із самого ранку кипить робота. Втім, готують тут не для дітлахів. Триває процес випікання пасок. Працівники закладу приготували 200 пасочок, якими невдовзі смакуватимуть наші захисники. Хай божа матір Вас охороняє, А Дух Святий здоров’я посилає. … Продовжити читання “Свято Пасхи недалечко”

Детальніше
12.Кві.2022

Команда Міністерства освіти і науки додає нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку. Матеріали містять онлайн-заняття з музики, математики, розвитку мовлення, психологічні поради, важливі нормативно-правові акти та багато корисної інформації щодо поведінки в умовах воєнного стану. Докладніше:http://bit.ly/35XjG3x Нагадаємо, ЮНІСЕФ та МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО. … Продовжити читання “Сучасне дошкілля під крилами захисту”

Детальніше
12.Кві.2022

Війна змінила життя кожного українця: і того, хто, рятуючись, виїхав за кордон, і того, хто залишився. Нам, дорослим, звикнути до цієї нової реальності дуже нелегко, а нашим дітям тим паче. Нижче корисні посилання на ресурси, де можна знайти безкоштовні книги, аудіоказки, мультфільми та фільми, щоб хоч трохи відволікти малюків Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги … Продовжити читання “Корисні посилання на ресурси, щоб хоч трохи відволікти малюків”

Детальніше
16.Лют.2022

16 лютого тепер особливий день – День єднання українців. З нагоди цього дня в ЖДНЗ 61 було проведено урочисте дійство з спільним виконанням гімну та підняттям державного стягу, покликане згуртувати громаду та показати єдність українського народу.

Детальніше
error: Content is protected !!