Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам.

31.Сер.2020
Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам.

Булінг  (від англ. to bull — переслідувати) — свідома агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої. 

Підтримка і любов – ключові фактори вашої турботи про душевне здоров’я дитини.
Дуже часто діти в садочку страждають від різноманітних образ з боку однолітків. Батькам варто знати, як допомогти дитині, не зашкодивши ще більше.
1. Для того, щоб прийняти правильне рішення і допомогти малюкові, необхідно знайти причину знущань дітей над вашим чадом. Найчастіше в дитячих садах дражнять тих, хто слабший – морально чи фізично, соромливих, спокійних, боязких і тихих дітей.
2. Важливо підняти дитині самооцінку – (похвалою і любов’ю) – він гідний і повинен вимагати до себе поваги з боку оточення. Якщо своєчасно не виправити ситуацію, то низька самооцінка буде “рости” разом з малюком, страхи і комплекси йому забезпечені.
Найголовніший помічник дитині-жертві – доброзичлива і любляча атмосфера в сім’ї. Дитина повинна розуміти, що його будинок – його фортеця. Тут він “свій”, тут зрозуміють, підтримають, допоможуть. Саме батьки готують малюка до дитячого садка, школи і життя. Навчайте його, вчіть комунікації.
Психологи рекомендують не шкодувати дітей в такому випадку, адже це тільки посилить у них відчуття слабкості, безпорадності і ще більшу невпевненість в собі.
Головне – надихнути дитину не боятися, тоді він відчує себе захищеним і більш впевненим, навчиться вирішувати проблеми самостійно. Не варто вчити дітей нападам, потрібно навчити їх захисту, щоб вони не нападали у відповідь або потурали образ, а вимагали поваги до себе.
3. Батькам не варто намагатися вирішити проблему самостійно, ефект буде короткочасним.
Якщо це стало регулярним, то потрібно підключати вже дорослих, що сам він це не зупинить. Мало того, в поодинці подібне не зупинить ніхто і ніколи. Це не слабкість дитини, це закон – “один в полі не воїн”. Коли дитина побачить, що до проблеми стосуються не з істерикою, а конструктивом, тоді почне давати інформацію. І ось тут починається батьківська “ювелірна робота”.
Джерело: telegraf
error: Content is protected !!