Виставка новорічних іграшок

24.Гру.2020
Виставка новорічних іграшок

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою.

Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало а ні фабрик, а ні майстерень ялинкових іграшок, коли вся родина збиралася у вітальні – і кожен майстрував, що міг, з різних підручних матеріалів?

Так виникла ідея проведення виставки ялинкових іграшок, зробленими власними руками, яка пройшла в нашому садочку напередодні свят. Цими іграшками була прикрашена ялинка дитячого садка. Новорічні прикраси діти разом з батьками та вихователями зробили власноруч. Така взаємодія зближує дорослих та дітей, створює теплу, дружню атмосферу в садочку, повертає батьків у світ дитинства.

Оригінальні ялинки, сніговички, дзвіночки, зірочки та багато новорічних прикрас задовольнили погляд кожного. Кожна робота – індивідуальна і особлива. Все це створює неповторний колорит творчості та святковий настрій.

Щиро дякуємо всім батькам, які долучилися до виготовлення новорічних іграшок та прикрашання нашої новорічної ялинки, яка стане окрасою подвіря  в період новорічних свят і буде радувати всіх вихованців ДНЗ!

Представляємо творчість наших батьків

Галерея зображень
error: Content is protected !!